O nás

Firma DREDOS s r.o. vznikla v roku 2004 ako česko-slovenská spoločnosť so zameraním na predaj CNC obrábacích centier a CNC riadených sústruhov firmy SAHOS s r.o. V roku 2005 sa slovenská časť firmy osamostatnila a presťahovala do Trnavy. Zároveň bol rozšírený sortiment o náradie, nástroje a potreby pre stolárov a domácich majstrov.

Ponúkame aj široký výber nástrojov pre drevoobrábacie stroje ako sú hobľovacie nože, stopkové frézy, frézovacie nástroje do spodných frézok , pílové kotúče , lepidlá, spojovací materiál (kolíky, lamely) odsávacie zariadenia na odsávanie pilín a drevného odpadu, hadice atď.

Medzi našich dodávateľov patria popredný výrobcovia drevoobrábacích strojov a nástrojov určených pre dielne a domácnosti. Nájdete u nás známe značky ako Dewalt, Makita, Lamello, Adamik, ACword, Rakoll, Ponal, Rojek, Houfek, KDR, CMT, IGM, Freud, Black&Decker, Stanley, Metabo, Bosch, Ferm, Proma a iné…

V roku 2007 sme sa rozhodli virtuálne rozšíriť a predávať sortiment aj na internete cez internetový obchod DREDOS.

V rámci komplexných služieb poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti strojného a nástrojového vybavenia, technologických postupov a celkovej problematiky drevospracujúceho priemyslu.

Naša firma sa zaoberá aj predajom strojov a zariadení na leasing (splátkový predaj).